STUDENTSKÉ SPOLKY

Podílej se na chodu univerzity

Studentská rada Univerzity Pardubice

SRUPa se věnuje připomínkám, podmětům, nápadům studentů tykajících se dění na univerzitě a podporuje studentskou iniciativu. Zastupuje studenty na jednáních s vedením univerzity, fakult a dalších součástí UPa. Členy jsou studenti z univerzitních akademických senátů.  Ale i ostatní studenti se mohou podílet a být součástí SRUPa. Současnou předsedkyní SRUPa je Lucie Částková.

Facebook
Instagram
Web

Ambasador univerzity Pardubice

Jsi student, ale můžeš být víc. Buď lídrem, pomáhej. Sdílej #upcevibes!  Nový projekt, který přinese něco tobě i ostatním. Stačí jen chtít. Tvoje univerzita tě podpoří a pomůže ti uskutečnit nápad, splnit sen, strhnout ostatní. Pomáhej ostatním a podílej se na organizaci mnoha univerzitních akcí. Přidej se k nám.

Instagram
Web

ESN (Erasmus Student Network)

ESN (Erasmus Student Network) je studentská organizace, ve které se nachází mnoho komunikativních, iniciativních a otevřených lidí a funguje na bázi dobrovolnictví. Pokud si chcete zlepšit cizí jazyky, soft skills, vést nějaký projekt nebo jen přijít do kontaktu se zajímavými lidmi ze zahraničí, jste na správné adrese.
Chceš se stát členem? Napiš na e-mail hr@esn.upce.cz

Facebook
Web

Univerzitní sportovní klub

Pro zájemce o další spor tovní aktivity je určen Univerzitní spor tovní klub, který se člení do 11 oddílů: aerobik, badminton, basketbal, florbal, futsal, indoor cycling, kanoistika, stolní tenis, tenis, veslování a v olejbal. Sportování v USK je jak volnočasové, tak v některých vybraných oddílech i soutěžní (florbal, stolní tenis, tenis, veslování, volejbal).


Facebook

Web

UPCE esports

Komunita vytvořená hráči pro hráče. Vstup do nového spolku, který sdružuje fanoušky nejen esportových titulů počítačových her a chystá se na duely s dalšími českými univerzitami.Chceš se dozvědět víc?

Napiš na e-mail: upceesports@gmail.com

Facebook
Discord

Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice

VUS je spolkem, který tvoří převážně studenti univerzity spolu s dalšími příznivci sborového zpěvu. Široký repertoár, který zahrnuje dobové skladby, díla moderní, duchovní hudbu, lidové písně, spirituály i pop, přispívá k tomu, že si zde každý najde žánr, který je jeho srdci blízký. Soubor se pravidelně účastní tuzemských i mezinárodních soutěžních festivalů, na kterých dosahuje vynikajících výsledků.
Facebook
Web

Fotoklub Univerzity Pardubice

Fotoklub není tematicky zaměřen ani vyhraněn. Jednotliví členové se věnují vlastní volné tvorbě a až při vzájemné diskusi nad přinesenými fotografiemi dochází k prolínání různých oblastí fotografie. Vítáni jsou nejen nadšenci fotografie a ostřílení fotografové, ale i začátečníci
a zvědavci. Prostě všichni, kterým učaroval pohled na svět přes hledáček fotoaparátu.

Facebook
Web

Klasická hudba mladým – studentský orchestr

Přijďte mezi nás do nového studentského orchestru, který zaštiťuje zapsaný spolek Klasická hudba mladým. Nabízíme možnost zahrát si se zkušenými, mladými a profesionálními hráči, kteří budou nápomocni při vašem hudebním rozvoji.


Web

Studentský dobrovolnický INRIroad klub ADRA

Spolek, který se chce část svého času věnovat druhým, rozdávat radost kolem sebe. Chodíme skupinově k dětem a seniorům do sociálních zařízení, vymýšlíme programy a další.
Pomáhat je radost!
Chceš se stát pravidelným nebo příležitostným dobrovolníkem? Napiš na e-mail jana.polehna@inriroad.org 


Facebook

Web

Univerzitní křesťanské hnutí

Je skupinou vedenou studenty pro studenty. Patři do sítě skupin univerzitních křesťanských studentů, kteří se chtějí setkávat a diskutovat o Bohu. Prostřednictvím zdravé diskuse, kde může každý vyjádřit svůj vlastní názor, studenti se dozvídají více o Bohu a jeho důležitosti a významu pro život.

Univerzitní křesťanská skupinka se schází v úterý od 18:00 na kolej D v 1. patře – místnost č. 141. Také můžeš navštívit náš web.

Web