LITVA

Vilnius Gediminas Technical University

48380423_2109958562396274_4809370508225150976_o

Franta

„Začal jsem využívat možnosti, otevřel jsem se světu.“

Studoval jsem na škole VGTU ve Vilniusu, v Litvě. Díky ESN a otevřenosti lidem to byl jeden z nejlepších půl roků v mém životě. Zažil jsem moře s deštníkem, oslavil Halloween, ztroskotal s kajakem, vyměnil si oblečení na seznamovací party s neznámou holkou, viděl neuvěřitelně krásnou přírodu, zúčastnil se mnoho sportovních soutěžích, navštívil okolní země a mnoho dalších věcí. Donutilo mě to žít naplno.

Můj největší zážitek

Je skoro nemožné vybrat jeden. Proto vyberu výlet na pobřeží moře od ESN. Skvělá parta lidí, sranda, pohoda. Pak následovala zastávka u moře, kde jsme si užívali moře a když začalo pršet, tak jsme si ho užívali dál jen s deštníky. Poté následovala delfíní show, nejlepší show, co jsem viděl. A zakončení neuvěřitelně krásnou přírodou Kurské kosy. Duny, lesy, moře, oblaka,… v člověku to zanechá silný dojem.

Vzkaz studentům

Erasmus je to nejlepší, co vám škola může dát. Ať chcete jet kamkoliv, zaplatí Vám, abyste chodili pařit, měli lehčí školu, zažili něco výjimečného. Stačí se nebát, zvláště když není čeho.