STAG

Informační systém pro vedení studijní agendy

S tímto systémem je potřeba naučit se pracovat. Obsahuje kompletní evidenci studentů, sylaby předmětů, rozvrhy, termíny zkoušek atd. Budeš ho při studiu využívat téměř každodenně a časem zjistíš, že je pro tebe i velký pomocník. Připravili jsme pro tebe pár návodů, které ti ulehčí orientaci.

Po úspěšném přijetí ke studiu si budeš muset nejprve aktivovat svoje přihlašovací údaje a následně si sestavit rozvrh a přidat své bankovního spojení pro zasílání ubytovacího či jiného stipendia.

Přihlášení do STAGu

Do informačního systému IS STAG se přihlásíš pomocí svého NetID (ve tvaru st12345) a tebou zvoleným heslem. Pokud ještě heslo nemáš, je třeba si ho autorizovat na této adrese. Na samotný STAG se dostaneš buď přímým odkazem portal.upce.cz nebo z univerzitního Intranetu studenti.upce.cz, popřípadě z hlavních stránek univerzity. 

A co dál?

Nauč se orientovat ve STAGu, usnadní ti to začátek studia, stačí si jen proklikat kde co je, nápovědu najdeš v záložce „Průvodce Stagem“. Přidej si bankovní spojení pro zasílání stipendií, sestav si rozvrh a na konci semestru nezapomeň ohodnotit výuku :).